Links

Algemene info over Corsica: www.corsica-isula.com
   

Zeilclub van L´Île Rousse, windsurf en kite surf: http://michel.mamouret.free.fr
Centre de Plongée International ‘Beluga Diving, Route de Corbara te L´Île Rousse,
Tel. +33 (0)495 60 17 36,  Fax. +33(0)495 60 42 75

   
ferry's Moby Lines: www.mobylines.it
Corsica Ferries: www.corsicaferries.com
SNCM: www.sncm.fr
Grimaldi Ferries: www.grimaldi-ferries.com
     
Vluchten CCM Airlines: www.ccm-airlines.com
                   ccmvoyages@ccm-airlines.com
Air France: www.airfrance.fr
Corsica Tours: www.corsicatours.com
Nouvelles Frontières: www.nouvelles-frontieres.fr
   

toerismebureau's: www.visit-corsica.com
toerismebureau van L'île Rousse: +33 (0) 495 60 04 35

   
we zijn ook te zien op www.feriesud.de
  Bungalow huren in Costa
  vakantie accommodatie Hoog-Corsica (Corsica) :
woning geregistreerd op Homelidays.com
   
vrienden links Linda Dhont www.elledee.be
  Saskia Geiges: www.strickwerk.com
 

Liesbet Boudens: www.liesbetboudensletters.be

 

Markus Tecza : www.markustecza.de

  Alexis Courbière: www.alexis-courbiere.com